Συγκεκριμένες προσβάσεις

Υποστήριξη σχετικά με οποιοδήποτε θέμα του phpBB (σειρά εκδόσεων 3.3.x).
Σημείωση: Εδώ μπορείτε να αναζητάτε βοήθεια για τη λειτουργία του phpBB μόνο.
Άβαταρ μέλους
john1900
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ 10 Απρ 2021, 16:05

Συγκεκριμένες προσβάσεις

Δημοσίευση από john1900 »

Γειά σας!
Θέλω να κάνω μία ΔΣ να φαίνεται στην αρχική για όλους και κάνοντας κλικ για να μπείς να έχει πρόσβαση μόνο μία συγκεκριμένη Ομάδα (φυσικά και για τους διαχειριστές/συντονιστές).
Πατώντας κλικ να σου βγάζει μήνυμα πως (πρόσβαση έχουν μόνο εκπαιδευτικοί και πως πρέπει να επικοινωνήσει με τον διαχειριστή για να αποκτήσει πρόσβαση)

Εικόνα

Υπάρχει κάποιος τρόπος να το κάνουμε;
Σας ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
greko11
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 408
Εγγραφή: Παρ 25 Μαρ 2016, 19:35
Τοποθεσία: Γρηγόρης@ Θεσ/νίκη
Επικοινωνία:

Re: Συγκεκριμένες προσβάσεις

Δημοσίευση από greko11 »

Πας στο ΠΕΔ -- προσβάσεις -- Προσβάσεις Δ. Συζήτησης -- δεξιά βλέπεις της Ομάδες διαλέγεις και πατάς το ( επεξεργασία δικαιωμάτων προσβάσεις ) στο επόμενο παράθυρο ( Αναλυτικές προσβάσεις ) και διαλέγεις τη προσβάσεις θέλεις να έχει η κάθε ομάδα.
Στιγμιότυπο από 2021-04-22 20-54-49.png
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Δεν παρέχεται υποστήριξη μέσω προσωπικών μηνυμάτων, γι' αυτό υπάρχει το φόρουμ.
Με το δικό σας πρόβλημα αν υπάρχει στο φόρουμ μπορεί να βοηθήσει και κάποιο άλλο μέλος.
Άβαταρ μέλους
john1900
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ 10 Απρ 2021, 16:05

Re: Συγκεκριμένες προσβάσεις

Δημοσίευση από john1900 »

Μηπως υπάρχει τρόπος να γράψω συγκεκριμένο μήνυμα εδώ:

Εικόνα


Παιδιά με βοηθάτε πολύ! Αν υπάρχει τρόπος να κάνω ένα μικρό donation στη σελίδα σας θα ήταν χαρά μου.
Άβαταρ μέλους
tzampatzis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 319
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2016, 09:02
Τοποθεσία: Παναγιώτης@Λέσβος
Επικοινωνία:

Re: Συγκεκριμένες προσβάσεις

Δημοσίευση από tzampatzis »

Καλύτερα να γράψεις στο Κανόνες Δ. Συζήτησης: μέσα από τον Πίνακα ελέγχου διαχειριστή -> Δημόσιες Συζητήσεις -> Διαχείριση Δ. Συζητήσεων
Επιλέγεις την Δ. Συζήτηση που θες και πατάς το πράσινο γρανάζι. Πας κάτω κάτω και μετά μέσα στο πεδίο Κανόνες Δ. Συζήτησης: γράφεις ότι θες.

Δοκίμασέ το και αν δεν σου φτιάχνει αυτό που θες, πες μου.


Υ.Γ.: Προς το παρόν δεν χρησιμοποιούμε donation στη σελίδα. Σε ευχαριστούμε που προσφέρθηκες ωστόσο.
Δεν παρέχεται υποστήριξη μέσω προσωπικών μηνυμάτων, γι' αυτό έχουμε το phpBBgr.com
Άβαταρ μέλους
john1900
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ 10 Απρ 2021, 16:05

Re: Συγκεκριμένες προσβάσεις

Δημοσίευση από john1900 »

Το έκανα αλλα οι επισκέπτες και όσοι δεν έχουν πρόσβαση δεν μπορούν να διαβάσουν τους κανόνες της Δ.Σ.


Υ.Γ. Νοιώθω υποχρεωμένος. Αν θα μπορύσα να κάνω κάτι στο μέλλον για εσάς θα ήταν χαρά μου.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Υποστήριξη 3.3.x”