μεταφορα του forum σε subdomain

Οτιδήποτε άλλο δεν ταιριάζει στις παραπάνω κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
vasilise21
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Κυρ 6 Νοέμ 2016, 22:34
Τοποθεσία: λεσβος

Re: μεταφορα του forum σε subdomain

Δημοσίευση από vasilise21 »

οσο και να φενεται περιεργο δεν ειμαι σιγουρος εαν γινανε σωστα τα βηματα.εχω τα αρχεια κατεβασμενα στον υπολογιστη και δεν ταχω ανεβασει ακομα απανω μεσω ftp
Άβαταρ μέλους
greko11
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 408
Εγγραφή: Παρ 25 Μαρ 2016, 19:35
Τοποθεσία: Γρηγόρης@ Θεσ/νίκη
Επικοινωνία:

Re: μεταφορα του forum σε subdomain

Δημοσίευση από greko11 »

vasilise21 έγραψε: Τρί 19 Νοέμ 2019, 21:28 οσο και να φενεται περιεργο δεν ειμαι σιγουρος εαν γινανε σωστα τα βηματα.εχω τα αρχεια κατεβασμενα στον υπολογιστη και δεν ταχω ανεβασει ακομα απανω μεσω ftp
Αν δεν τα ανέβασες πως δουλεύει και το κανονικό και το ----------ekclub.com/forum/ και εχεις και διαφορετικό styl .
Στιγμιότυπο από 2019-11-20 17-41-43.png
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Δεν παρέχεται υποστήριξη μέσω προσωπικών μηνυμάτων, γι' αυτό υπάρχει το φόρουμ.
Με το δικό σας πρόβλημα αν υπάρχει στο φόρουμ μπορεί να βοηθήσει και κάποιο άλλο μέλος.
Άβαταρ μέλους
vasilise21
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Κυρ 6 Νοέμ 2016, 22:34
Τοποθεσία: λεσβος

Re: μεταφορα του forum σε subdomain

Δημοσίευση από vasilise21 »

εγω γρηγορη σαν διαχειρηστης βλεπω αυτη την εικονα.ενταξει το θεμα το αλαξαμε αλλα δε νομιζω να εχει τοση σημασια
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
greko11
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 408
Εγγραφή: Παρ 25 Μαρ 2016, 19:35
Τοποθεσία: Γρηγόρης@ Θεσ/νίκη
Επικοινωνία:

Re: μεταφορα του forum σε subdomain

Δημοσίευση από greko11 »

Τώρα με μπέρδεψες και τα 2 τα δουλεύεις με μια βάση ,και το domain και το domain/forum , γιαυτό στο domain/forum δεν με αφήνει να αλλάξω κωδικό η να κανό σύνδεση,και μου βγάζει ( Η υποβληθείσα μορφή ήταν άκυρη. Προσπαθήστε πάλι. )
Πες μου τη ακριβός εχεις κάνη,δεν μπορείς να τα δουλεύεις και τα 2 μαζί .
Αυτα --- Ρυθμίσεις Cookie και Ρυθμίσεις διακομιστή που δείχνεις εδώ στης εικόνες viewtopic.php?f=21&t=381#p2063
Που τα βρήκες και τα κάρφωσες,αυτά τα στοιχεία πρέπει να συμφωνούν σύμφωνα με τα στοιχεία που έχει η βάση σου στο phpmyadmin στο phpbb_config.
Δεν παρέχεται υποστήριξη μέσω προσωπικών μηνυμάτων, γι' αυτό υπάρχει το φόρουμ.
Με το δικό σας πρόβλημα αν υπάρχει στο φόρουμ μπορεί να βοηθήσει και κάποιο άλλο μέλος.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Όλα τα υπόλοιπα”