Ελληνικη Γλώσσα στην 3.3

Υποστήριξη σχετικά με οποιοδήποτε θέμα του phpBB (σειρά εκδόσεων 3.3.x).
Σημείωση: Εδώ μπορείτε να αναζητάτε βοήθεια για τη λειτουργία του phpBB μόνο.
Άβαταρ μέλους
harris
Μέλος
Μέλος
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Παρ 11 Μαρ 2016, 09:38
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Ελληνικη Γλώσσα στην 3.3

Δημοσίευση από harris »

Καλησπέρα, η Ελληνικη γλωσσα για την 3.3 :)

Καλο θα ηταν οπως ολες οι χώρες στην phpbb.com να έχει την ελληνικη σημαία και οχι το logo του forum...

https://www.phpbb.com/customise/db/language_packs-25
phpbbgr.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
tzampatzis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 319
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2016, 09:02
Τοποθεσία: Παναγιώτης@Λέσβος
Επικοινωνία:

Re: Ελληνικη Γλώσσα στην 3.3

Δημοσίευση από tzampatzis »

Καλησπέρα, την ελληνική γλώσσα για την 3.3.χ μπορείς να την κατεβάσεις από δω, από το αντίστοιχο forum, είναι πάντα ενημερωμένη και validated.

Στο phpBB.com την έχω υποβάλει από την πρώτη μέρα, απλά λόγω φόρτου δεν έχει ολοκληρωθεί η επικύρωσή της από το team εκεί.
greek_3_3_0.jpg
Στην database που φιλοξενεί τα language packs έχει αρκετά packs που βάζουν την σημαία τους, με κάποια επεξεργασία για να περιλαμβάνει και το phpBB σαν λέξη. Το συγκεκριμένο λογότυπο (το δικό μας) το είχε φτιάξει ο Αντώνης (diastasi) γύρω στο 2010 - 2011. Όταν ανασχεδιαστεί το λογότυπό μας (δεν είμαι γραφίστας και δεν πιάνει το χέρι μου σ' αυτά) θα ενημερωθεί και το αντίστοιχο πεδίο στην βάση του phpBB.com.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Δεν παρέχεται υποστήριξη μέσω προσωπικών μηνυμάτων, γι' αυτό έχουμε το phpBBgr.com
Απάντηση

Επιστροφή στο “Υποστήριξη 3.3.x”