pm welcome

Υποστήριξη σχετικά με τις επεκτάσεις (extensions) του phpBB, σειρά εκδόσεων 3.2.x
Σημείωση: Εδώ μπορείτε να αναζητάτε βοήθεια για τις τροποποιήσεις του phpBB μόνο.
Άβαταρ μέλους
vasilise21
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Κυρ 6 Νοέμ 2016, 22:34
Τοποθεσία: λεσβος

pm welcome

Δημοσίευση από vasilise21 »

καλησπερα και παλι σε ολους σας και παλι.εδω και 2 μερες ασχολουμε με κατι που θελει ο συλλογος μας να θεσει σε λειτουργια.και σαφος θα καταλαβατε απο την επικεφαλιδα οτι προκειτε για ενα μυνημ α καλοσορισματος το οποιο θα ειναι μονο τη πρωτη φορα που κανεις εισοδο στο φορουμ.και θα σε προτρεπει να διαβαζεις την κατηγορια η οποια δινει πληροφοριες το πως θα αποκτηθει η καρτα του συλλογου και το κοστος.για τις δοκιμες μας εχω φτιαξει ενα δευτερο φορουμ σε subdomain με την τελευταια εκδοση την 3.2.7.ενω το κανονικο φορουμ τρεχει την 3.2.6.στην τελευταια εκδοση το παιζει το extension καμπανα.ερχεται το πμ με το συνδεσμο μεσα ενεργο.στο κανονικο ομως δε το στελνει το πμ αυτο που αφορα το pm welcome.παρα μονο τα εσωτερικα πμ τον χρηστων.εχω απενεργοποιησει ολα τα προσθετα ενα προς ενα εκανα και εκαθαριση τησ cache αλλα δεν.μπας και ξερουμε καποιο αλλο προσθετο το οποιο θα κανει την δουλεια μου;;;;παιζει να θελει αναβαθμιση το κανονικο φορουμ????το extension ειναι αυτο εδω https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... e_welcome/

εκανα και την ασναβαθμιση τελικα αλλα δεν δουλεψε και παλι δυστηχως.....

Επιστροφή στο “Επεκτάσεις 3.2.x”