3.2

Οτιδήποτε άλλο δεν ταιριάζει στις παραπάνω κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
TJK
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τετ 6 Απρ 2016, 13:52
Τοποθεσία: Τόλης@Λάρισα
Επικοινωνία:

3.2

Δημοσίευση από TJK »

Σε 20 μερες θα ειναι διαθέσιμη η νέα σειρά εκδόσεων 3.2 .. Απο ότι έχω δει απο το test server ειναι αρκετά καλή και φέρει νέες εφαρμογές .

Με το καλό να ρθει . Η 3.3 ειναι πολύ πιθανόν να έχει και καινούργιο template .. βεβαια ειναι μακριά ακόμα αυτη .
Άβαταρ μέλους
gtsoukn
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Δημοσιεύσεις: 310
Εγγραφή: Τετ 10 Αύγ 2016, 20:04
Τοποθεσία: Γιώργος @ Πάτρα
Επικοινωνία:

Re: 3.2

Δημοσίευση από gtsoukn »

Για την ...3.3, μάλλον βιάζεσαι.

Με αφορμή την έκδοση της 3.2, από καιρό ήθελα να πω αλλά όλο το ανέβαλα.
Η 3.0 κυκλοφόρησε το 2007.
Το 2014 είχαμε την εμφάνιση της 3.1.
Το καλοκαίρι του 2016 ήρθε η 3.2.
(Ελπίζω να βρήκα σωστά τις ημερομηνίες)

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι η 3.0 έμεινε για 7 χρόνια και έφτασε στην έκδοση 3.0.14. Οι δυο τελευταίες (3.0.13 και 3.0.14) αναπτύχθηκαν παράλληλα με την 3.1.
Η 3.1 σε λιγότερο από δυο χρόνια έφτασε στην 3.1.10.
Σε 1,5 χρόνο από την 3.1 βγαίνει η 3.2.
Οι τόσες πολλές αναβαθμίσεις της 3.1 σε σύντομο χρονικό διάστημα και η τόσο γρήγορη "απόσυρσή" της δεν μου κάθονται καλά.
Ίσως άλλοι λόγοι να αναγκάζουν τους δημιουργούς της phpBB στην τόσο γρήγορη κυκλοφορία νέας έκδοσης και όχι κάτι που ίσως να συμβαίνει (μέσα) στην phpBB.
Άβαταρ μέλους
TJK
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τετ 6 Απρ 2016, 13:52
Τοποθεσία: Τόλης@Λάρισα
Επικοινωνία:

Re: 3.2

Δημοσίευση από TJK »

gtsoukn έγραψε:Αυτό που θέλω να πω είναι ότι η 3.0 έμεινε για 7 χρόνια και έφτασε στην έκδοση 3.0.14. Οι δυο τελευταίες (3.0.13 και 3.0.14) αναπτύχθηκαν παράλληλα με την 3.1.
Η 3.1 σε λιγότερο από δυο χρόνια έφτασε στην 3.1.10.
Σε 1,5 χρόνο από την 3.1 βγαίνει η 3.2.
Οι τόσες πολλές αναβαθμίσεις της 3.1 σε σύντομο χρονικό διάστημα και η τόσο γρήγορη "απόσυρσή" της δεν μου κάθονται καλά.
Ίσως άλλοι λόγοι να αναγκάζουν τους δημιουργούς της phpBB στην τόσο γρήγορη κυκλοφορία νέας έκδοσης και όχι κάτι που ίσως να συμβαίνει (μέσα) στην phpBB.
Γιώργο ,

δε νομίζω να συμβαίνει κάτι στη phpbb απο μέσα . Υπήρχε μια περίοδος που όντως δεν είχε ανθρώπους στις ομάδες αλλα πλέον βλέπω νέα άτομα στις ήδη υπάρχοντες . Θεωρώ απλά πως ηταν η εποχή . Ίσως μάλλον περίμεναν το symfony ... Δε μπορώ να ξέρω παντως γιατί κράτησαν τόσο πολύ τη 3.0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Όλα τα υπόλοιπα”