Στυλ

Οτιδήποτε άλλο δεν ταιριάζει στις παραπάνω κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
TJK
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τετ 6 Απρ 2016, 13:52
Τοποθεσία: Τόλης@Λάρισα
Επικοινωνία:

Στυλ

Δημοσίευση από TJK »

Χαίρεται ,

Ζητώ συγνώμη για την απουσία μου απο το forum αυτο το καιρό αλλά υποχρεώσεις δε με άφηναν να αφιερώνω τον απαιτούμενο χρονο αν και έμπαινα ως επισκέπτης .

Θα ήθελα να κάνω μια πρόταση . Τι θα λέγατε να δημιουργήσουμε ενα style για τη 3.2.1 ή και αργότερη έκδοση και να το δώσουμε στο phpbb.com ή και να το χρησιμοποιήσουμε και εδώ ; Σε λίγες μερες θα βγει η 3.2.1 όποτε μάλλον δε θα προλάβουμε τη προθεσμία αλλα μπορούμε για μεταγενέστερη έκδοση ...

Σίγουρα μπορώ να βοηθήσω μέχρι τέλους Αυγούστου που έχω περισσότερο χρονο....
Άβαταρ μέλους
gtsoukn
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Δημοσιεύσεις: 310
Εγγραφή: Τετ 10 Αύγ 2016, 20:04
Τοποθεσία: Γιώργος @ Πάτρα
Επικοινωνία:

Re: Στυλ

Δημοσίευση από gtsoukn »

Καλησπέρα.

Ένα phpbbgr (ή όπως αλλιώς θα ονομάζεται) style δεν είναι κακό, αλλά, χωρίς να σε απογοητεύσω, το βλέπω δύσκολο να βγει ως ομάδα.

Σήμερα κυκλοφορούν αρκετά στυλ. Υπάρχουν δυο άτομα (από εδώ) που να χρησιμοποιούν το ίδιο στυλ;
Θέλω να πω ότι καθένας έχει τις προτιμήσεις του και επιλέγει το στυλ που είναι πιο κοντά σ' αυτές.
Άρα, αν υποθέσουμε ότι ξεκινάμε το βασικό σχεδιασμό, καθένας θα έχει την άποψή του. Και αν είναι να μπούμε στις λεπτομέρειες (χρώματα κλπ.), μάλλον δε νομίζω ότι θα καταλήξουμε κάπου.

Και έστω ότι συμφωνούμε κάπου, έχουμε τις γνώσεις;
Προσωπικά για μένα, μπορώ να φέρω τα "πάνω-κάτω" σε ένα κώδικα αλλά δεν μπορώ να υποσχεθώ ότι θα τα καταφέρω. Για να γράψω κώδικα από την αρχή δεν το συζητάμε καν.

Αν παρόλα αυτά ξεκινήσουμε/ξεκινήσεις κάτι, εγώ είμαι μέσα, στα πλαίσια των δυνατοτήτων μου.

Για την έκδοση phpBB που θα καλύπτει το στυλ δε νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα. Αρκεί απλά να υποστηρίζει μια έκδοση που υποστηρίζεται από το phpbb.com. Δηλαδή θα μπορούσες να φτιάξεις ένα στυλ και για την 3.0 αν αυτή η έκδοση υποστηριζόταν από το phpbb.com.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Όλα τα υπόλοιπα”